

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручна садова пила Zyklon 180 (арт. 1419) – високоякісний інструмент для обрізки
Ця модель є продуктом відомої та надійної італійської компанії Stocker, яка протягом багатьох років утримує лідерські позиції в Європі. Компактна та продуктивна пила стане незамінним інструментом як для професіонала, так і для початківця в догляді за садом та культурними рослинами.
Купити Пила Stocker 1419 Zyklon 180 складна 18 см можна в нашому інтернет магазині Antikrot.info з доставкою по всій Україні.
Характеристики товару:
- Довжина робочого леза: 180 мм
- Матеріал леза: імпульсно-загартована сталь
- Призначення: для всіх видів обрізки
- Ергономічна форма ручки
- Двохкомпонентна ручка
- Бренд: StockerGarden
- Виготовлено в Італії
Спосіб використання:
- Особливістю цієї пили є коротке та агресивне робоче лезо, виготовлене з імпульсно-загартованої сталі, що дозволяє працювати в складних та важкодоступних місцях, не пошкоджуючи інші гілки. Це значно виділяє інструмент італійського виробника серед аналогів.
- Під час використання садового інструмента не забувайте про основні правила безпеки та зберігання пили в чистоті.
- Після кожного застосування рекомендується очищати лезо від соків деревини.
Додаткові переваги:
- Модель пили оснащена гострими зубами та ергономічною ручкою з гумовими вставками, що забезпечує комфортне та надійне зчеплення.
- Імпульсно-загартоване сталеве лезо гарантує високу якість та довговічність інструменту, а невелике згинання леза сприяє ідеальному розподілу сили під час пиляння, що дозволяє заощаджувати енергію.
Працювати з цією обрізною пилою – одне задоволення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stocker |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина полотна | 180 мм |
| Тип | Ручна пила |
| Крок зубів | 4 мм |
| Загальні | |
| Вага | 0.197 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сталі леза | Хромоване |
| Матеріал ручки | Пластик + гума |
| Складна пила | Да |
| Пила в ножнах | Немає |
| Країна виробництва | Італія |
- Ціна: 985 ₴

