




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка декоративна Novmax К 500 Зелена 15х15 мм Пластикова сітка для саду Зелена садова сітка
Сітка декоративна Novmax K 500 - міцна пластикова сітка універсального призначення, призначена для огорож, укріплення ґрунту і декоративних рішень. Відрізняється високою щільністю, стійкістю до зовнішніх впливів і широким спектром застосування.
Переваги:
- Стійка до корозії, не потребує фарбування.
- Підходить для використання поза приміщеннями.
- Легкий монтаж і висока міцність.
- Альтернатива металевим і дерев'яним конструкціям.
Область застосування:
- Огорожа клумб і вольєрів
- Огорожа для птаха і домашніх тварин
- Зміцнення схилів, берегів і ґрунту
- Теплоізоляційні прокладки
- Будівництво компостерів і парканів
- Підтримка в'юнких рослин
- Огорожа будівельних майданчиків і котлованів
- Покриття балконів, терас, альтанок
Характеристики:
- Тип виробу: декоративна пластикова сітка
- Ширина: 50 см
- Довжина: 25 м
- Розмір комірки: 15 × 15 мм
- Щільність: 340 г/м²
- Товщина: 2,0 мм
- Колір: зелений
- Матеріал: пластик (ПЕ/ПП)
- Виробник: Novmax
- Країна виробництва: Польща



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVMAX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сітки | Вольерна |
| Призначення сітки | Захист дерев і кущів від гризунів, Захист врожаю від птахів, Для підтримки витких рослин, Для пташиних вольєрів, Універсальна, Для огородження ділянки |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 0.5 м |
| Довжина | 25 м |
| Ширина комірки | 15 мм |
| Довжина комірки | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 2 см |
- Ціна: 1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1113520000012
Сітка декоративна Novmax К 500 Зелена 15х15 мм Пластикова сітка для саду Зелена садова сітка
1 200 ₴
- +380 (96) 777-04-87
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
