


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка декоративна Novmax RO 5 Хакі 50х50 мм Пластикова сітка для саду Декоративна сітка для огорожі
Сітка декоративна Novmax RO 5 - міцна пластикова сітка універсального призначення, призначена для огорож, укріплення ґрунту і декоративних рішень. Відрізняється високою щільністю, стійкістю до погодних умов і широким спектром застосування.
Переваги:
- Стійка до корозії та не потребує фарбування.
- Підходить для використання поза приміщеннями.
- Легкий монтаж і висока міцність.
- Альтернатива металевим і дерев'яним конструкціям.
Область застосування:
- Огорожа клумб і вольєрів
- Огорожа для птаха і домашніх тварин
- Зміцнення схилів, берегів і ґрунту
- Теплоізоляційні прокладки
- Будівництво компостерів і парканів
- Підтримка кучерявих рослин
- Огорожа будівельних майданчиків і котлованів
- Покриття балконів, терас, альтанок
Характеристики:
- Тип виробу: декоративна пластикова сітка
- Ширина: 120 см
- Довжина: 25 м
- Розмір комірки: 50 × 50 мм
- Щільність: 4200 г/м2
- Товщина: 4.9 мм
- Колір: хакі
- Матеріал: пластик (ПЕ/ПП)
- Виробник: Novmax
- Країна виробництва: Польща



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVMAX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сітки | Вольерна |
| Призначення сітки | Захист дерев і кущів від гризунів, Для підтримки витких рослин, Для пташиних вольєрів, Захист від вітру, Універсальна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 1.2 м |
| Довжина | 25 м |
| Ширина комірки | 50 мм |
| Довжина комірки | 50 мм |
| Колір | Хакі |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 4.9 см |
- Ціна: 2 410 ₴
- В наявності
- Код: 1113490000012
Сітка декоративна Novmax RO 5 Хакі 50х50 мм Пластикова сітка для саду Декоративна сітка для огорожі
2 410 ₴
- +380 (96) 777-04-87
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
